Carpa de actividades
17.30 Conta contos en lingua de signos e lingua oral A Maleta de contAZ.
18.00 Conversa arredor de Llámame Nía, con Cristina Vatra e a escritora María Nieto
18.30 Presentación de Osa, co autor José Ramón Alonso e a ilustradora Lucía Cobo, acompañados polo músico Álex Fente e a narradora Sara Lebedinsky
19.00 Presentación de Jarroa de Andrea Fernández Platas, acompañada por Estefanía Tarrío.
19.30 Conversa arredor de Enxertos, con Dores Tembrás e Manuel Rivas
20.00 Falamos de Luisa Villalta con: Montse Dopico (Abonda con vivir), Mercedes Queixas (Un ruído provocado(r). Voces arredor de Luísa Villalta), Beatriz Maceda (Alma de Violino) e Xurxo Souto (Somos un pobo de artístas).
Casetas
11:00 Javier Marín asina Desafío 59 na caseta da editorial Bunkerbooks
Andrea Nusán asina Neblumun na caseta da editorial Bunkerbooks
11.30 Victoria Andrade asina Mi último regalo na caseta da libraría Santos Ochoa
12.00 Cristina Vatra asina Llámame Nía na caseta da libraría Lume
Lara Beli asina Libre es mi corazón na caseta da libraría Central librera Real
Perfecto Souto asina Clarisa na caseta da libraría Uróboros
Francisco Narla asina as súas obras na caseta da libraría Pedreira
12.30 Elena Gallego asina O legado da nena do sal na caseta da libraría Bandini
Mario Obrero asina Tiempos mágicos, Cerezas sobre la muerte e Peachtree na caseta da libraría Berbiriana
Víctoria García asina Un segredo entre as nubes e As formiguiñas filandeiras na caseta da libraría Galgo Azul
Tania Zaref asina Un desconocido na caseta da libraría ArenasT
12.45 Thyra Sorley asina Demasiada ropa na caseta da libraría Santos Ochoa
13.00 Teresa Cameselle asina El próximo verano en Seul na caseta da libraría Central Librera Real
17.30 El Barroquista asina na caseta da librería Alita Comic
Pilar Berrío asina Se llamará Magdalena na caseta da libraría Central Librera RealP
Javier Marín asina Desafío 59 na caseta da editorial Bunkerbooks
Andrea Nusán asina Neblumun na caseta da editorial Bunkerbooks
Rober Cagiao asina Entroido na caseta da libraría Nobel
Samuel Ferro asina Tierra de Leyenda II. Más allá del fin del mundo e La queimada de las ánimas na caseta da libraría Uróboros
18.00 Pedro Feijoo asina Ninguén contará a verdade e Nadie contará la verdad na caseta da libraría Agrasar
Rosa Marta Gómez Pato e Manuel González traductores de Mortiña e Bufiño e Brunilda asinan na caseta da libraría A gata tola
Francisco Narla asina Dónde aúllan las colinas na caseta da libraría Santos Ochoa
Fátima Ruano asina Las recetas de la cocinita de Fati... na caseta da libraría Central Librera Real
Ilduara Penas asina Noites confinadas na caseta da libraría Galgo azul
Paula Merlán asina Uxia e o mar e o resto da súa obra na caseta da libraría Mar de letras
18.30 Lara Beli asina Libre es mi corazón na caseta da libraría Couceiro
Ledicia Costas asina Pel de Cordeiro e o resto da sua obra na caseta da libraría Cartabón
Maribel Longueira asina Papagaio na caseta da editorial Kalandraka
19.00 Blanca Riestra asina Tritón e Anatol e dous mais na caseta da libraría Hoboken
Xabier Ron asina Diario dunha sufraxista na caseta da libraría Bandini
Xosé Fernández asina Ainda que te agoches na caseta da libraría Pedreira
Begoña Peñamaría asina Jaulas na caseta da libraría Arenas
19.30 Arantza Portabales asina O home que matou a Antía Morgade na caseta da libraría Nobel
Paula Merlán asina Uxia e o mar na caseta da librería Central Librera Real
20.00 Mark Guscin asina Lo que nunca te han contado sobre el caso Asunta na caseta zda libraría Arenas
Francisco Narla asina Breo e Donde aullán las colinas na caseta da libraría Arenas
20.30 Antía Yañez asina Plan de rescate na caseta da librería Central Librera Real